PERMANENTNÍ MAKE-UP

Permanentní make-up, Microblading, Pudrové a ombre obočí

Zvýrazněme to nejkrásnější z vaší tváře! Pomocí jemných pigmentů podtrhneme půvab vašich očí, obočí či rtů. Ušetříte tak čas při každodenním líčení a budete krásná i při sportu či pobytu ve vodě. Permanentní make-up vydrží až tři roky a je zdravotně bezpečný a vhodný pro ženy každého věku. Microblading vydrží cca 1,5 - 2 roky podle vašeho životního stylu a metabolismu pokožky. Je to technika pro dosažení nejpřirozenějšího obočí, kde se vykresluje do pokožky speciální ruční čepelkou chloupek po chloupku. Výběr správného pigmentu a respektování přirozeného sklonu růstu chloupků při vykreslování zajistí krásný ucelený a přirozený dojem. Pudrové obočí a ombre je technika, kdy odstíny přecházejí postupně tak, že u konců je obočí nejtmavší a směrem ke kořeni nosu a vrchní části obočí, se zesvětluje. Této technice se také říká stínování nebo pixelová technika. Dá se dělat jak manuálním perem s čepelkami, tak elektrickým perem. Jde o tečkování v různé hustotě, aby vznikl efekt, jak když se nanáší stíny na obočí štětcem na obočí.

Nabízím:

  • Permanentní make-up obočí
  • Microblading obočí
  • Pudrové a Ombre obočí
  • Permanentní make-up očních linek
  • Permanentní make-up rtů
  • Oživení permanentního-make upu po roce

Budu se vám věnovat ve svém saloně v Brně či ve Lhotě u Lysic č.p. 55


Ukázka mé práce

Jak ošetření probíhá

Popovídáme si o vaší představě. Poradím vám, co pro vás bude vhodné. Přesně vyměřím domluvenou úpravu na milimetry, předkreslím její tvar a vybereme váš ideální odstín. Vše si zapíšu, abych i po letech věděla, jakou techniku a barvu jsme zvolily.
Při 100% sterilním ošetření budu elektrickým jehlovým perem, nebo ručním perem s jednorázovými čepelkami, vykreslovat malinké tečky, chloupky či linky, do kterých se zapustí požadovaná barva. Ošetření bude prakticky bezbolestné.
Používám velmi kvalitní anestetika a přibližně za hodinku a půl budeme mít hotovo. Doporučím vám samozřejmě vhodnou následnou péči a domluvíme se na termínu kontrolní návštěvy, kdy proběhne korekce po prvním ošetření.

Péče po tetování 

Tentýž den jen odsáváme tkáňový výpotek do čistého papírového kapesníčku. Druhý den ráno se opláchneme lehce při ranním mytí obličeje vlažnou vodou. Nelíčíme si tetovanou oblast make-upem, stíny, ani rtěnkou. 
Večer opět lehce opláchneme vlažnou vodou.
Třetí den můžeme lehce namazat B-panthenem krémem, nebo krémem, který jste dostala. Mažeme malým množstvím krému, asi o velikosti půl kuličky hrášku. Mažeme maximálně 3 krát denně.
Vyvarujte se na 14 dní do vyhojení stroupku saunování a koupání v bazénu. Jde o to, abyste si nerozmočila stroupky. Když si budete umývat hlavu, buďte opatrná, aby se vám voda s šamponem a kondicionerem nedostala na tetováž. Solárium se také nedoporučuje. Sportujte jen opatrně, abyste se nepotila v oblasti tetovaného obočí.
Platí pravidlo, že čím déle udržíte stroupky na kůži, tím více vám na ní zůstane pigmentu a tetování bude déle držet. :)

Zavolejte mi a zeptejte se na podrobnosti a aktuálně vhodné termíny v centru regenerace ve Lhotě u Lysic

Jitka Libišová: tel. +420 775 156 278

Permanentní make-up ceny

Horní linky tenké v řasách

2000 Kč

Horní linky široké nebo stínované

2900 Kč

Dolní linky 

1600 Kč

Horní a spodní linky jemné v řasách

3400 Kč

Obočí pudrové nebo kompaktní

3000 Kč

Microblading - vláskování obočí

3000 Kč

Microblading s pudrovou metodou

3500 Kč

Kontura rtů 

3000 Kč

Kontura rtů s podstínováním 

4500 Kč

Korekce do 8 týdnů po aplikaci

500 Kč

Korekce do 6 měsíců po aplikaci

1000 Kč

Obnovení pigmentu do 1 roku od aplikace

1500 Kč

Obnovení pigmentu do 2 let od první aplikace u obočí 

2000 Kč