PERMANENTNÍ MAKE-UP

Permanentní make-up Microblading

Pudrové a ombre obočí

Zvýrazněme to nejkrásnější z vaší tváře! Pomocí jemných pigmentů podtrhneme půvab vašich očí, obočí či rtů. Ušetříte tak čas při každodenním líčení a budete krásná i při sportu či pobytu ve vodě. Permanentní make-up vydrží až tři roky a je zdravotně bezpečný a vhodný pro ženy každého věku. Microblading vydrží cca 1,5 - 2 roky podle vašeho životního stylu a metabolismu pokožky. Je to technika pro dosažení nejpřirozenějšího obočí, kde se vykresluje do pokožky speciální ruční čepelkou chloupek po chloupku. Výběr správného pigmentu a respektování přirozeného sklonu růstu chloupků při vykreslování zajistí krásný ucelený a přirozený dojem. Pudrové obočí a ombre je technika kdy odstíny přecházejí postupně tak že u konců obočí je nejtmavší a směrem ke kořeni nosu a vrchní části obočí se zesvětluje. Této technice se také říká stínování nebo pixelová technika. Dá se dělat jak manuálním perem s čepelkami, tak elektrickým perem, jde o tečkování v různé hustotě aby vznikl efekt, jak když se nanáší stíny na obočí štětcem na obočí.

  • Permanentní make-up obočí
  • Microblading obočí
  • Pudrové a Ombre obočí
  • Permanentní make-up očních linek
  • Permanentní make-up rtů
  • Oživení permanentního-make upu po roce

Budu se vám věnovat ve svém saloně v Brně či ve Lhotě u Lysic.

Jak ošetření probíhá

Popovídáme si o vaší představě, poradím vám, co pro vás bude vhodné, vyměřím na milimetry  a předkreslím tvar a vybereme potřebný odstín. Vše se zapíše, aby i po letech jsem věděla jakou techniku a barvu jsme zvolily. Při 100% sterilním ošetření budu elektrickým jehlovým perem nebo ručním perem s jednorázovými čepelkami vykreslovat malinké tečky či chloupky, linky, do kterých se zapustí požadovaná barva. Ošetření bude prakticky bezbolestné. Používám vždy kvalitní anesthetika a přibližně za hodinku a půl budeme mít hotovo. Doporučím vám samozřejmě vhodnou následnou péči a domluvíme se na termín kontrolní návštěvy tzv. korekce po prvním ošetření. 
 

Péče po tetování 

Tentýž den jen odsáváte tkáňový výpotek do čistého papírového kapesníčku. Druhý den ráno opláchneme lehce při ranním mytí obličeje vodou vlažnou. Nelíčíme si tetovanou oblast make upem ani stínama ani rtěnkou.  Večer opět lehce opláchneme vlažnou vodou. Třetí den můžete lehce namazat B- panthenem krémem nebo krémem co jste dostali. Mažeme malým množstvím krému asi jako půl kuličky hràšku. Mažeme maximálně 3 krát denně. Vyvarujte se na 14 dní do vyhojení stroupku saunování a koupání v bazénu. Jde o to, nerozmočit stroupky. Když si budete umývat hlavu, tak taky opatrně, aby se vám voda s šampony a kondicionery nedostala na tetováž. Solárium se také nedoporučuje. Sport jen opatrně, aby jste se nepotila do obočí. Platí pravidlo, že čím déle udržíte stroupky na kůži, tím více vàm tam zůstane pigmentu a tetováž bude déle držet. :)

Zavolejte mi a zeptejte se na podrobnosti a aktuálně vhodné termíny v Brně a Lysicích.

Jitka Libišová: tel. +420 775 156 278

Permanentní make-up ceny

Horní linky  

2000 Kč

Dolní linky 

1500 Kč

Obočí 

3000 Kč

Kontura rtů 

3000 Kč

Kontura rtů s podstínováním 

4500 Kč

Oživení barvy do jednoho roku 

1500 Kč

Korekce druhá 

další měsíc po korekci

600 Kč

V ceně jsou i lokální anestetika a jedna korekce do dvou měsíců od prvního ošetření.