Náš příběh

MĚNÍME ŽIVOTY NAŠICH KLIENTŮM K LEPŠÍMU

Jsme přesvědčeni, že zdraví a krása jsou odrazy vnitřní harmonie a biologické rovnováhy.


PARTNEŘI V ŽIVOTĚ I PRAXI

Společně budujeme naši praxi, s celostním pohledem na fungování lidského těla, s laskavostí ke každému klientovi. Jako pár se skvěle doplňujeme a klienti u nás nacházejí pochopení, úlevu i radost z výsledků naší společné práce. 

 "S naším kvalitním vzděláním, dlouholetou praxí a mimořádně účinnými přírodními produkty umíme správě reagovat na aktuální potřeby každého klienta. Dodáváme organismu sílu, šetrně odstraňujeme nerovnováhy, pečujeme o ženskou krásu a navracíme klientům do života klid a radost."

Marcel a Jitka Libišovi


Marcel Libiš

Moje cesta jako certifikovaného terapeuta Dornovy metody, tradiční čínské medicíny a dalších technik začala pětiletým pracovním pobytem v USA. Dlouhou dobu jsem sám bojoval se zdravotními obtížemi, na které "západní medicína" neznala odpověď. Hledal jsem proto pomoc v alternativních způsobech léčby a výživy. Postupně jsem objevoval hluboké pravdy o celostním fungování lidského těla, proudění energií v organismu a zdrojích vitality. Ve své nynější praxi tak čerpám ze svých vlastních lidských zkušeností a vhodně kombinuji cenné ozdravné techniky, které pomáhají lidem už od starověku.


Jitka Libišová

Kosmetice a ženské kráse se věnuji již 20 let. Těší mě, že se mé klientky stávají po čase i přítelkyněmi a sdílíme nejen potěšení z pěkných výsledků ale i své životní radosti či bolístky. Zkušenosti ze světa kosmetiky a vizážistiky jsem získala i v modelingovém ateliéru Jindřicha Keperta a Radka Holáně a absolvovala jsem nespočet seminářů od světových kosmetických značek jako Dior, Este Lauder, Lancome či Bioline a Alisa Beaute. Již několik let využívám v péči o své klientky přírodní kosmetiku ENERGY, která vychází z principů tradiční čínské medicíny. Přes 10 let se také věnuji permanentnímu make-upu a prodlužování řas. 


OHLASY KLIENTŮ

"Trápily mě bolesti břicha a s tím spojení další problémy. Trápení, bolesti trvaly 2 roky. Díky panu Libišovi jsem zjistila, že moje posilovací cvičení není vůbec vhodné pro mé tělo. Od bolesti mi se svým zásahem pomohl a ukázal mi jinou cestu ke svému poznání a zdraví. Pana Libiše určitě doporučuji."  

Lucie

"Na permanentní make-up bych k vám chodila klidně neustále, v neděli jsem to měla úplně na pohodu, bez nějakýho otoku, takže po vašem zákroku už vím, že bych mohla klidně druhý den do práce. Děkuji a přejí krásný den." 

Draha

"Marcel Libiš - to je opravdu pan Masér. A nejen to. Je to i skvělý člověk. Před několika leta mě jeho ruce zachránily před jistou operací plotének, kterou jsem si zapříčinil dlouhodobě nesprávným cvičením. Dnes jsme přátelé a pokaždé, když za ním jedu, se tětím na jeho pozitivní energii." 

Zdeněk

CENTRUM REGENERACE V LYSICÍCH

Na okraji obce Lhota u Lysic jsme vybudovali náš bezpečný domov, kam zveme i naše klienty. Přivítáme vás v komfortních vybavených salonech pro praxi terapeuta i kosmetičky. V patře nabízíme našim hostům i soukromé ubytování, ať už pro výlety do okolí nebo načerpání sil v přírodě.

S naší dcerou rádi pečujeme i o naše zvířátka, kousek od domu jsme pro ně postavili malou salaš. Pokud se nebojíte, můžete si přijít pohladit naši zvědavou kozu :)

Ze života v našem centru

Rezervujte si termín své návštěvy:

Marcel Libiš - ZDRAVÍ: tel. +420 776 377 176

Jitka Libišová - KOSMETIKA: tel. +420 775 156 278