Drags Imun 30ml

  • Sangre de drago - pryskyřice (Dračí krev, Croton lechleri): v současnosti nemá v EU schválena žádná zdravotní tvrzení

Drags Imun je bioinformační přípravek obsahující čistou pryskyřici ze stromu Croton lechleri nazývanou také Sangre de Drago "dračí krev").

Jednotlivé druhy stromu Croton spp. dávají světu tmavě červenou pěnivou mízu, jejíž pěnivost způsobují obsažené saponiny. Nejčastěji je citován druh Croton lechleri Muell. Arg. jako typický zástupce a "producent" rubínově zbarveného latexu, který je také obsahem přípravku Drags Imun. Domovem tohoto stromu z čeledi Euphorbiaceae jsou deštné pralesy Střední a Jižní Ameriky. Ve fytoterapii se používá jeho kůra, listy, větvičky a hlavně zmíněná pryskyřice, která má své pevné místo v tradiční medicíně Latinské Ameriky a je zde po staletí využívána různými způsoby.

Složení: 100% přírodní pryskyřice z Crotonu lechleri. Bez konzervačních látek.

Dávkování: Drags imun je přípravek určený jak k vnitřnímu tak vnějšímu užití. Před použitím lehce protřepat, vytvářející se sediment není na závadu. Vnitřně užíváme maximálně 10 kapek (0,5 ml) 1-3x denně, zapíjíme vodou. Po 3 týdnech užívání následuje 1 týden pauza. Pro podporu detoxikace těla zvýšíme příjem tekutin.

Upozornění: není vhodné užívat spolu s léky snižující imunitní odpověď imunosupresiva).

593,00 Kč