Jak se jednoduše uzdravit

05.01.2023

Pokud v současné době potkáte staršího zdravého člověka bez civilizačních chorob...alergie, cukrovka, tlak ....v podstatě bez předepsaných léků, už je to malý zázrak. Na prvním místě se ve vyspělích zemích umírá na kardiovaskulární choroby, na druhém místě jsou rakoviny, na třetím místě předávkování léky, nemyslím záměrná otrava neboli sebevražda, ale to množství léků, co jsou vám doktoři schopni napsat. 

     Co civilizační choroby způsobuje se již ví. Je to zanesení buněčných membrán. Je to to, že buňky nemohou dost dobře vylučovat toxiny a ani přijímat živiny. Čím se to stane? Je to průmyslově zpracovanými potravinami, ve kterých se ztratila vláknina, polyfenoly, vitamíny, minerály, ale naopak tam byly přidány barviva, éčka, glutamáty a další sračky, které vám stimulují chuťové buňky, aby jste na to získali závislost a stále tyto potraviny kupovali. Toto vám ničí život. Říkáte si, já ale jím zdravě, si vařím, nekupuji sračky typu chipsy, kokina děckám, kolu, energeťáky, nekouřím, nepiju, cvičím, ale stejně mám alergie a bývám nemocnej sem tam, prostě to nějak nestačí. Už nevím, co bych měl pro to dalšího udělat? My víme a můžeme vám to i změřit. Udělat krevní testy, které ukáží vaše nedostatky, čeho je potřeba ve stravě přidat. Pokud máte zanesené buňky, můžete vitamínů a zdravého jídla kolik chcete a stejně se to do buňky moc nedostane. Takže napřed čistíme buňky, osídlujeme  střeva správnými bakteriemi, posilujeme imunitu betaglukany a třeba pozvolným otužováním a pěstujeme psychickou pohodu různými způsoby. 

     S tímto vám umíme poradit, změřit, dodat, průběžně kontrolovat. Neříkám, že uzdravení je za týden, ale úleva od bolestí může být dost rychle. Chodí k nám lidé se všemi civilizačními chorobami, akutními bolestmi, s problémy pohybového aparátu...atd

Jestliže vám nepomohl váš doktor, zkuste nás. Nejsme všemocní, ale výsledky máme. 

Hezký den, nadupaný vitamíny, minerály, vlákninou, polyfenoly, sluncem a dobrou náladou přeje Centrum regenerace :)