KONZULTAČNÍ CENTRUM ENERGY

Účinné Produkty z přírody

Pro svoji rodinu i pro klienty jsem našel ideální přírodní produkty, které odpovídají mým hodnotám i celostnímu přístupu ke zdraví. Svoje terapie tak efektivně doplňuji o účinné bylinné koncentráty, oleje, krémy i minerály. Pomáhají harmonizovat vnitřní prostředí lidského těla a podporují tak výsledek mojí práce. Dávají současně každému klientovi možnost o sebe a své zdraví pečovat i doma.

Poradenství a klubové ceny s 30% slevou

Pro své klienty mám připravené nejen doporučení ohledně vhodného přípravku Energy, ale předně možnost zapojit se do klubového členství a získat 30% slevu na odběr produktů. Do mého skladu se tak můžete otočit pro „výbavu" proti nachlazení, podporu trávení, uvolnění stresu, nebo i pro originální a hodnotný dárek pro své blízké.

"Neměli bychom se pokoušet o léčení žádné části, aniž bychom se pokusili vyléčit celek."

Platón: Republika, 382 př. n. l.

Výhody členství v Klubu Energy

Rád svým stálým klientům doporučím tento skvělý benefit, kde nemáte žádné povinnosti, ale pouze čerpáte výhody. Současně vám každý hodnotný nákup pomáhá docílit ideální rovnováhy energií a prvků v těle a zabraňovat tak vzniku a šíření nemoci. Jako člen získáváte:

  • 30% slevu na veškeré produkty Energy
  • předplatné časopisu VITEA START na 1 rok
  • přednostní přístup na odborné přednášky a akce
  • přístup k osobním konzultacím a poradnám odborníků ENERGY
  • slevy na další ozdravné akce

Vstup do klubu ENERGY a využívání členských benefitů získáte vyplněním přihlášky. Podmínkou členství je pak úhrada vstupního poplatku 99 Kč a první nákup v minimální hodnotě 390 Kč.

Zajímají vás účinky přírodních přípravků ENERGY či možnosti získání 30% slevy?

Zavolejte mi nebo si domluvme konzultaci.

Marcel Libiš: tel. +420 776 377 176